Služby

Prohlédněte si nabídku služeb společnosti ELEKTRO Chalupa s.r.o.

Bytové instalace

Provádíme komplexní elektroinstalace pro rodinné domy, bytové domy a byty od přípojky NN elektrické energie, včetně elektroměrových rozvaděčů až po elektroinstalaci zásuvkových, světelných, topných obvodů či rozvodů audio, TV, PC.

více naleznete zde..

Průmyslové instalace

Nabízíme komplexní služby v oblasti průmyslových instalací, montáž elektrických rozvodů strojů a zařízení, montáž elektrických rozvodů pro vzduchotechniku.

více naleznete zde..

Revize elektrických instalací a hromosvodů

Revizní činnost a poradenství v oblasti elektrozařízení a hromosvodů. Revize bytových jader, rodinných domů, průmyslových objektů, objektů vnitřní správy, kancelářských objektů, skladů apod.

více naleznete zde..

Montáž interiérového a exteriérového osvětlení

Provádíme montáž osvětlení v rodinných domech, bytech, průmyslových a komerčních objektech. Nabízíme také parkové a sadové osvětlení, pouliční osvětlení atd.

více naleznete zde..

Elektrické rozvody bytového a průmyslového vytápění

Dodáváme i montujeme vytápění společnosti V-SYSTEM elektro jako topné rohože, kabelové topné systémy, teplá dlažba, ochrana okapů před zamrznutím, ochrana potrubí před zamrznutím, ochrana venkovních ploch před sněhem a náledím, topné fólie, doplňky topných systémů.

více naleznete zde..

Najdete nás

ELEKTRO Chalupa s.r.o.
Kopaniny 3381/6
Přerov, Přerov I- Město
750 02
mob.: 603 512 805
mob.: 777 114 200
tel./ fax: 581 213 737

Elektro Chalupa - nabídka Bytové a průmyslové instalace, revize elektrických instalací a hromosvodů, montáž interiérového a exteriérového osvětlení, elektrické rozvody bytového a průmyslového vytápění

Bytové a průmyslové instalace, revize elektrických instalací a hromosvodů,
montáž osvětlení, elektrické rozvody bytového a průmyslového vytápění

Kontaktujte nás

Provozovna:
Kopaniny 3381/6,
750 02 Přerov, Přerov I- MěstoElektro Chalupa na Facebooku!

Odkazy